We have detected that cookies are not enabled on your browser. Please enable cookies to ensure the proper experience.
Results 1 to 5 of 5

Cz/sk jogurti is recruiting!

Czech and slovak kinship of Eldar is recruiting!

Český a slovenský kinship nabírá nové členy! Chtělo by to mladou krev, trošku oživit kinship, který je plný poctivých školáků, kteří se celé dny učí a lotro nechávají spát, takže nových členů je třeba a čím nás bude víc, tím líp a bude víc zábavy =). Snad nemusím psát, že je jedno, jaký jste level a blabla... Tak jenom doufám, že aspoň pár lidí tu na ty stránky chodí a má trošku národní hrdosti =D. Kdyžtak napište Anaireth, pozvu vás.

Hraju LOTRO už takovou dobu, a nezaregistruju český kinship? &&&? Moc ráda se připojím, jen mám s skupinovým hraním 0% zkušeností, doteď jsem všechno prolétávala sólo. XD Takže pokud se mi v tom povede zorientovat...XD

čauko Anaireth ja už síce vlasnú guildu mám, ale chcela by som vám zaželať veľa šťastia je fajn vidieť že aj slováci/češi majú kinship! koľko vás tam je a ako dlho už na Eldare pobývate?

Zdravím, nedávno som začal znova hrať Som na servery Laurelin a ak by ste tam náhodou boli, rád by som sa pridal Hľadám mierne lepšie RP, to by určite potešilo. Postava je Berithir ale pokojne mi pošlite aj správu tu, budem to sem chodiť kontrolovať.

Ahoj, kdo by mel zajem hrat, nebo hraje na US serveru Landroval, tak mi napiste (Falator). Snazim se seskupit cechy. Diky.