We have detected that cookies are not enabled on your browser. Please enable cookies to ensure the proper experience.
Results 1 to 11 of 11

CZ/SK kinship Strážci cesty nabírá nové hráče

Ahojte,

Strážci cesty, československý kinship vyznávající pohodové hraní, nabírá nové hráče. Podívejte se na náš web http://www.strazci-cesty.clanweb.eu/ kde jsou zatím střežené cesty (viz. mapa u Odkud jsou Strážci cesty) a přijďte mezi nás, ať zvýšíme pokrytí :-). Vítáni jsou začátečníci, kteří potřebují poradit při hře, i pokročilí hráči, kteří jsou ochotní pomáhat druhým. Nabízíme kamarádskou atmosféru, společné akce, pomoc s craftováním, spoluúčast na zařizování kinship housu. Pro přijetí vyplňte přihlášku na našem webu nebo pošlete tell či in-game mail na nicky Ashford, Bennbald, Hamrew, Menelrandir, Onono.

Těšíme se na vás
    Ashford
    Last edited by Ashford; Jun 01 2013 at 06:31 AM.

Jste úplně noví nebo složení z bývalých členů starých kinů?
    !!!The Black Pact!!! The best tribe ever!

Main r13 Warleader Skuruthai DeSade, r7 warg Nurzumbash Ultrasadist, r7 blackarrow FreepsBane MacroMachine, r6 defiler Defidealer SkurusPermkeeper

Jsme složení z několika původních členů ostatních kinů plus z nováčků. Na level capu je nás zatím málo, většina nás je na levelu 50-60. Jestli budeš chtít vstoupit, rádi tě uvítáme

Edit: počet lidí na level capu nebo se k němu blížících pomalu ale jistě přibývá

Ash
    Last edited by Ashford; Jun 01 2013 at 06:33 AM.

Quote Originally Posted by Skuruthai View Post
    Jste úplně noví nebo složení z bývalých členů starých kinů?
    Myslím že sú to odídenci z Bohemie
    Skôr ste sa mali pripojiť niekam , deliť CZ/SVK komunitu na 10 kinshipov z ktorých sú 2-3 raid schopné je podľa mojho názoru nezmyselné ale budiž, prajem veľa úspechov v Stredozemi, ahojky

Ano, to je pravda, většina nás odešla z Bohemia. Hlavním důvodem odchodu byla pravidla vedení kinu, která jsme chtěli udělat trochu jinak, než bylo doposud u československé komunity na Snowbournu zvykem. Doporučuji každému, aby se podíval na pravidla jednotlivých kinů a vybral si ten, jehož pravidla mu nejvíce vyhovují.

Ash
    Last edited by Ashford; Apr 03 2013 at 12:39 PM.

Souhlasím, těch cz/sk kinů je tu opravdu sot, nejlepší by bylo je sjednotit pod jeden o coz se uz spoutu lidí pokoušelo, ale beznadějně. Škoda. Každopádně díky za pozvání, jsem v kinu Rest in Peace, ale já hlavně stejně už freepa nehraju, po těch posledních updatech a nových so-called raidech vydaných ve spěchu kvuli premiéře Hobbita už nemam sebemenší chuť hrát freepa. Už jen creep side.
    !!!The Black Pact!!! The best tribe ever!

Main r13 Warleader Skuruthai DeSade, r7 warg Nurzumbash Ultrasadist, r7 blackarrow FreepsBane MacroMachine, r6 defiler Defidealer SkurusPermkeeper

pomoc

Ahoj nedavno som začal hrat tuto hru na Snowbourn serveri a ako najdem cechou a slovakou v hre za odpoved dakujem.
    Last edited by Ludovit; Apr 30 2013 at 03:45 PM. Reason: nespravne sa uklada napisny texst

Quote Originally Posted by Ludovit View Post
    Ahoj nedavno som začal hrat tuto hru na Snowbourn serveri a ako najdem cechou a slovakou v hre za odpoved dakujem.
    Ahoj, omlouvám se, přečetl jsem si tvoji zprávu až dnes. Jestli ještě hraješ, tak tě večer kontaktuju a poradím ti.

Ashford

na jakem servru jste?
    jmenuji se Heladcar jsem 76lvl a jsem na meneldoru

Jsme na serveru Snowbourn. Kdyby sis chtel zkusit založit na našem serveru alta, tak te rádi prijmeme, stací napsat.

Ash

Ahoj, kdo by mel zajem hrat, nebo hraje na US serveru Landroval, tak mi napiste (Falator). Snazim se seskupit Cechy. Diky.