Wir haben festgestellt, dass Euer Browser keine Cookies akzeptiert. Bitte erlaubt die Verwendung von Cookies in den Optionen Eures Browsers, um eine optimale Funktion dieser Webseite zu gewährleisten.
Ergebnis 1 bis 3 von 3
 1. #1
  Registriert seit
  02.06.2011
  Beiträge
  42

  CZ/SK kinship Strážci cesty nabírá nové hráce

  Ahoj všem,

  Strážci cesty, ceskoslovenský kinship hrající na serveru Snowbourn (http://www.strazci-cesty.clanweb.eu/), nabírá nové hráce. V soucasnosti patríme k nejaktivnejším CZ/SK kinum na našem serveru – ve vecerních hodinách nás bývá online 10-15, ve ctvrtek, kdy raidujeme, i 20. Jsme ruzných levelu a pravidelne beháme instance i raidy na nižších levelech, aby se mohlo zúcastnit co nejvíce našich clenu. Vítáni jsou u nás zacátecníci, kterí potrebují poradit, i pokrocilí hráci ochotní pomáhat druhým. Nabízíme kamarádskou atmosféru, spolecné akce, pomoc s craftováním, zarízený kinship dum. Pro prijetí je možné kontaktovat in-game jakéhokoliv oficíra (viz. http://www.strazci-cesty.clanweb.eu/?p=400) nebo vyplnit prihlášku na našem webu.

  The Lord Of The Rings Online je ruznorodá hra, která podporuje mnoho strategií hraní. Strážci cesty jsou „casual“ kin, který neuprednostnuje žádný typ hrácu, ale mix ruzných herních strategií. Nekdo tak chce rychle dobehnout na level cap, aby se mohl zapojit do nárocnejších instancí a raidu, druhý expí pomalu, více se kochá a snaží se obsáhnout všechny aspekty hry. Nekdo má volného casu méne a muže být online jen nekolik hodin týdne, druhý má príležitost být online nekolik hodin denne. Nekdo uprednostnuje z nejruznejších duvodu spíš solo hru, nekdo skupinovou hru a nekdo mix obého. Nekoho baví kraftování, jiného ne. Je ovšem zrejmé, že všichni, a to je obecná filozofie našeho kinu, mohou nejakým zpusobem prispet k tomu, aby kin dobre fungoval, aby v nem panovala pohoda a aby hraní Lotro bylo pro všechny zábava.

  Tešíme se na vás
  Ashford

  PS: Omlouvám se za špatnou diakritiku, ale jak se zdá, lotro forum nepodporuje nekteré CZ/SK znaky
  Geändert von Ashford (12.04.2014 um 07:47 Uhr) Grund: Wrong diacritics

 2. #2
  Registriert seit
  02.06.2011
  Beiträge
  42
  Ješte jednou ahoj všem

  na konci brezna náš kinship oslavil rocní výrocí a u príležitosti výrocní party se nás sešlo 35 online! Hurá, hurá! Naše pocty neustále stoupají, po vecerech nás bývá pravidelne online více než 20. Bez problému složíme raid na levelu 95 - napríklad vcera jsme zabehli Barad Guldur t2c, ale beháme i raidy a insty na nižších levelech - minulý týden napríklad angmarský Rift.

  Jsme stále otevrený kinship nabírající novácky i zkušené hráce. Pro prijetí je možné kontaktovat online jakéhokoliv oficíra (viz. http://www.strazci-cesty.clanweb.eu/?p=400) nebo vyplnit prihlášku na našem webu.

  Tešíme se na vás!
  Ashford
  Geändert von Ashford (12.04.2014 um 08:01 Uhr) Grund: wrong diacritics

 3. #3
  Registriert seit
  02.06.2011
  Beiträge
  42
  Ahoj, našemu kinu se stále darí a stále nabíráme nové hráce - novácky i zkušené veterány. Zájemci o prijetí, vyplnte prihlášku na našem webu nebo online kontaktujte kteréhokoliv z oficíru (viz. http://www.strazci-cesty.clanweb.eu/?p=400).

  Tešíme se na Vás
  Ashford

 

 

Berechtigungen

 • Neue Themen erstellen: Nein
 • Themen beantworten: Nein
 • Anhänge hochladen: Nein
 • Beiträge bearbeiten: Nein
 •  

Diese Formular-Sitzung ist abgelaufen. Du musst die Seite neu laden.

Neu laden