Wir haben festgestellt, dass Euer Browser keine Cookies akzeptiert. Bitte erlaubt die Verwendung von Cookies in den Optionen Eures Browsers, um eine optimale Funktion dieser Webseite zu gewährleisten.
Ergebnis 1 bis 10 von 10

Thumbs up Thunders from Hell cz - Recruiting

Hello to all new players!

We are a new kinship with 11 members, mainly from central Europe (Czech Republic) and we wish to make a bigger European community on Firefoot. We welcome all classes, all levels, all races, all nations. The most welcome are of course Czech, Slovak, and Polish players because we understand each other good in our mother-language, but others are also welcome. We mainly participate in instances and skirmishes and quests. We like fun and wanna make this game fun for everyone, we always help each other, mainly in quests, materials for crafting, and anything else. So if just YOU are interested in new prospering kinship, you are very welcome!!!

Only thing you need to do is writing a in-game mail to me "Armageddoncz" as a leader and wait for my answer

May the stars guide you on your path!

I wish you good luck.

I wish I played on Firefoot.

PS
    Mimochodem, zajímalo by mě, kolik tak čechů je "rozházeno" po LOTRO serverech. Kéž bych jich taky pár bylo na Landrovalu, což je můj domovský server.

Ahoj, diky.

Kolik je tu na lotro čechů to fakt netušim ale myslim že docela dost, pac ja shanim lidi na čistě americkym firefootu asi tyden a uz mam 10 čechů a jednoho amika

Například na Laurelinu je nás jako máku. Outcasts, Anaruth Order, Dale Shadows, Sid eb Yside, Hope of Eriador ...

Laurelin [EN-RP] : 40+- active raiding community of Czech&Slovak

PS. Sakra predběhl mě!

Ja uz to vim taky ze tam je cechu a slovaku dost ale nechce se mi zase delat nova postava tak to zkusim i tady kde neni tak prečechováno

U nás na Withywindle jsme jediný česko-slovenský kin (Czech royal knights), podle my.lotro přes 340 postav - samozřejmě hodně jsou i alti nebo neaktivní, ale je nás aktivních dost ... na ToO raidy a podobné. Založili jsme si dokonce i vlastní creep tribe.
    [charsig=http://lotrosigs.level3.turbine.com/2b225010000061c2d/signature.png]Pervnakh[/charsig]

Baisel asi myslel kolik je nás + - každej den aktivních. Jinak jenom Outcasts mají 357 postav. Ale jak píšeš tak to s počtem aktivních členů nemá nic společnýho. Za 5 tet se toho stane

http://lotro.tolkienworld.cz/viewpage.php?page_id=9

Zitat Zitat von Malruor Beitrag anzeigen
    Baisel asi myslel kolik je nás + - každej den aktivních. Jinak jenom Outcasts mají 357 postav. Ale jak píšeš tak to s počtem aktivních členů nemá nic společnýho. Za 5 tet se toho stane

http://lotro.tolkienworld.cz/viewpage.php?page_id=9
    Pěkný, na téhle stránce jsem se dokonce i našel:
    Landroval(Americký)
    Eares ar elenis - Kontaktní osoby: Arrnur, Golethin
    Arrnur je můj hodný malý trpaslíček RK lvl 75.

Klikaři. Na Landrovalu vím tak o 5 CZ a z toho hraje trochu aktivně už jen jeden (+já).
    Kdyby nechtěli tolik peněz za přechod, už bych balil kufry.

Nic a nic =)

Jsem na Eldaru (kde sice kinship je, ale jestli se tam s někým potkám, tak je svátek =D) a na Crickhollow, kde jsem žádný český ještě nenašla. Někdo, kdo o něčem ví? =)